ATBALSTĪTĀJI

Mēs PastaHouse uzskatām, ka ir svarīgi sekot līdzi tam kas notiek jūsu pasaulē. Tas prasa tavu uzmanību, tātad, tam ir sava cena - laiks un enerģija.

Dažreiz ir grūti atrast enerģiju un motivāciju, kas jums nepieciešama, lai aizvadītu savu dienu. Un aizvadītu to tā kā tu to būtu gribējuši.

Esam radījuši divas svaigās pastas (makaronu) šķirnes: ColorPasta un PowerPasta.

Katrs no tiem dod jums spēku dzīvot savu dienu ar vieglumu, dod vairāk enerģijas un ļauj kontrolēt savu iekšējo pasauli neatkarīgi no tā, kas notiek ārējā pasaulē.

ISOSTAR, sporta uztura pamatlicējs savu darbību uzsācis 1977. gadā Šveicē, kā pirmo produktu izstrādājot sporta dzērienu. Dzēriens tika radīts, lai sportistiem nodrošinātu nepieciešamās uztura vērtības. Kopš pirmās dienas ISOSTAR ir kopā ar sportistiem. Neatkarīgi no sportista trenētības līmeņa, ražotājs piedāvā labākos uztura risinājumus, lai sasniegtu personīgos mērķus un rezultātus sportā.

Karameļu darbnīca 2014. gadā uzsāka savu darbību, pierādot, ka ir iespējams rokām radīt dabīgus saldumus ar izcilu garšu.

Darbnīca nu jau ražo vairāk nekā 9 dažādu saldumu veidus sākot no karamelītēm līdz pat jaunākajiem produktiem- sublimētiem augļiem šokolādē! Ik katram ir iespēja ne tikai nobaudīt saldumiņus, bet arī dzīvē redzēt kā top karameles!

"Mūs lutina doma, ka mūsu gardumi tiek baudīti ģimenes un draugu lokā, tādējādi padarot mūs par daļu no dzīves svinēšanas."

Transhemp ir Latvijas kaņepju produktu ražotājs, kas rūpējas par produktu intensīvo ziemeļu garšu un kvalitāti.

Kaņepe ir augs ar milzīgu potenciālu - tā labās īpašības un pozitīvā ietekme uz cilvēka ķermeņa un prāta veselību, kā arī ļoti plašais auga pielietojums gan pārtikas, gan rūpniecības nozarēs tiek pētīts vēl šodien.

Pranamat ECO masāžas produkti ir izgatavoti Latvijā no videi draudzīgiem un sertificētiem materiāliem, izmantojot 100% zaļo enerģiju.
Mūsu zemē izgatavoto Pranamat ECO masāžas komplektu ir iemīlējuši vairāk kā 2 miljoni lietotāju pasaulē, jo masāža palīdz atslābināties, mazināt stresu, atgūt enerģiju un uzlabot miega kvalitāti. Masāžas produkti ir paredzēti galvas, sprandas, plecu, muguras, jostasvietas un kāju masāžai, sniedzot īstu prieku un labsajūtu lietošanas procesa laikā. Katram produktam ir 30 dienu izmēģinājuma periods un 5 gadu garantija.

Kopā ar Druvas saldējumu dosimies garšu piedzīvojumā! Tu jau noteikti zini leģendāro Cigoriņu saldējumu pašceptā vafeļu glāzītē – garšo tāpat kā bērnībā!

Druvas saldējums top no īsta piena, 36 gadu pieredze nodrošina zināšanas par to, kā jāgaršo īstam saldējumam, savukārt, vēlme vienmēr iepriecināt un pārsteigt klientus sniedz neaizmirstamas garšas jaunos produktos.

Mežonīgs dabā, apiņots garšā – pasaulē atzītas alus garšas pārradītas latviskai gaumei. Kokmuiža uzdrīkstas katrā izbrūvētajā alū! Dažādu stilu eili, tostarp arī bezalkoholiski, ar izteiksmīgu aromātu buķeti, bagātīgām garšu notīm un maigu apiņu rūgtumu, kas ļaus iepazīt pasaules garšas. Dodies arī tu savā alus ceļojumā – atklāj garšas, par kurām vakar vēl neko nezināji! Ar Kokmuižas zīmolu tapušie dzērieni visplašākajā klāstā iegādājami Valmiermuižas alus tirgotavās, kā arī Latvijas labākajos veikalos.

"Mūsu augu izcelsmes sastāvdaļas bez piepūles noņem netīrumus. Bet tajā pašā laikā tie arī aizsargā jūsu audumu, atšķirībā no toksiskām sastāvdaļām, kas izēd krāsas un bojā šķiedras. Katra mazgāšanas reize iznāk tīra, spilgta un viegli aromatizēta ar smaržīgām ēteriskajām eļļām. Veļas mazgāšana kļūs vieglāka, atstājot nedaudz vairāk papildu laika Jums un ģimenei."

VESELĪGS UN SKAISTS. Tieši tādu redzam cilvēku, kurš ik rītu sāk ar Graci. Mušļi, putras un maltītes ir funkcionāli – ar dabīgi augstu uzturvērtību. Ražoti vienā no zaļākajām valstīm pasaulē sadarbībā ar Norvēģijas un Latvijas zinātniekiem. Testēti Vācijas laboratorijās