Pēc nelielas pauzes Rīgas Kausi ir atpakaļ!

BJC “IK Auseklis” aicina visus Latvijas un ārzemju orientieristus uz sacensībām, kas tiek rīkotas tā, lai patīkami pavadītu laiku visi dalībnieki - gan elites sportisti cīņā par naudas balvām, gan pārējie, kuri distanci varēs baudīt nedaudz lēnākā tempā, bet ar tik pat aizraujošām distancēm!

Rīgas orientēšanās nedēļu 2023. gada pavasarī varēsiet uzsākt ar trīs treniņiem orientēšanās seriālā “Magnēts”, kas norisināsies otrdienā, trešdienā un ceturtdienā. Treniņu procesu varēsiet papildināt ar vēl trīs organizatoru izveidotajiem treniņiem Mežaparkā, Šmerlī un Kalniņos. Un kā nobeidzamā iesildīšanās pirms ilgi gaidītājām sacensībām būs modeļa distance, kas norisināsies līdzīgā apvidū netālu no Rīgas Kausu atrašanās vietas. Nedēļa noslēgsies ar Rīgas Kausiem.

Rīgas Kausi 2023 norisināsies izaicinošā apvidū Riekstukalnā. Riekstukalns ziemā ir lielākais slēpošanas kūrorts Baltijā, bet 2023. gada pavasarī pa zālainajām trasēm skriesiet jūs, Rīgas Kausu dalībnieki. Nebūs viegli, būs interesanti!

Veidosim orientēšanās svētkus kopā!

NOLIKUMS

4. biļetens pieejams šeit!

TIEKAMIES TRASĒ!

4. biļetens saīsinātā versija šeit!

Papildus informācija iedzīšanas grupu dalībniekiem šeit!