RĪGAS ORIENTĒŠANĀS NEDĒĻA

Rīgas orientēšanās nedēļas programmā iekļaujas trīs aizraujošas orientēšanās seriāla “Magnēts” kārtas un treniņš sacensībām "Rīgas Kausi" līdzīgā apvidū. Visas nedēļas laikā ir arī iespēja skriet papildus treniņus – vairāk informācija sadaļā “Treniņu iespējas”. Visi Rīgas orientēšanās nedēļas apvidi ir sasniedzami ar sabiedrisko transportu. Tie norisināsies attiecīgi Langstiņos, Bumbukalnā, Garkalnē un Baldonē.

Orientēšanās seriāls "Magnēts"

4. aprīlis - LANGSTIŅI

6. aprīlis - GARKALNE

5. aprīlis - BUMBUKALNS (WMOC 2019 apvidus)

Pierīgas apvidus, tikai 20 minūšu brauciena attālumā no galvaspilsētas centra. Kā jau klasiskā kāpu – priežu mežā, dalībniekus sagaida izcila redzamība, laba skienamība un arī pa kādai jaunaudzei. Lielas relfeja formas apvidū sastopamas maz un lielākoties apvidu dominē intensīvs, regulārs mikroreljefs. Šī pieredze palīdzēs jums iejusties detalizētā apvīdū, kas dažviet būs sastopams arī Rīgas Kausu apvidū – Riekstukalnā.

Lokācija: 57°00'22.3"N 24°19'04.9"E

Šis piejūras apvidus ir pārsvarā klajš, taču unikāls savā detalizētajā reljefā. Dažviet atklāts apvidus ar nelielām reljefa formām mijas ar detalizētu un intensīvu, lielāku kāpu relfeju. Šajā parkveida priežu mežā skrienamība un redzamība lielākoties ir ļoti laba. Dažviet apvidū mazi, atklāti smilšaini klajumi. Regulārs stigu tīkls. Šī apvidus izaicinošā daba pārbaudīs jūsu gatavību Rīgas Kausiem.

Lokācija: 57°00'44.8"N 23°59'19.5"E

Klasisks pierīgas parkveida mežs ar teicamu skrienamību. Apvidū dominē kāpas, taču dažviet apvidū arī mazākas, detalizētākas reljefa formas. Lielākoties atklāts mežs ar labu pārredzamību. Atradīsies arī pa kādai lielākai nogāzei, kura varētu likt aizdomāties par Riekstukalna stāvākajiem kalniem ;)

Lokācija: 57°03'34.0"N 24°24'52.1"E

7. aprīlis - TRENIŅŠ LĪDZĪGĀ APVIDŪ

Modelis norisināsies ļoti līdzīgā apvidū Rīgas Kausu sacensībām. Pēc Rīgas O-Nedēļas noskrietajiem treniņiem un orientēšanās seriāla "Magnēts" sacensībām, būs beidzot iespēja iejusties citādāka tipa apvidū. Apvīdū jaukta tipa mežs. Vietām izteiktas relfeja formas. Apvidū skrienamība mainīga kritalu, izgāztu koku un jaunaudžu dēļ. Apvidū, tā pat kā Rīgas Kausos, būs sastopami purvi, kuri visticamāk būs gana mitri.

Pasūti karti šeti: https://forms.gle/ZCCsNMqB1jkdqn1t6

Lokācija: 56°45'50.4"N 24°22'53.5"E

VISS VIENĀ KARTĒ:

Rīgas orientēšanās nedēļas Magnēta kārtās būs iespēja izvēlēties kādu no astoņām dažādas sarežģītības un garuma distancēm.

Orientēšanās kartes NAV iepriekš jāpasūta. Ierodies uz norādīto lokāciju un uz vietas varēsi izvēlēties sev piemērotāko distanci.

Vairāk informācija - www.magnets.lv