Rīga jau vairāk nekā 800 gadus ir iedvesmas pilsēta. Tas vienmēr ir piesaistījis ceļotājus, mudinot viņus kavēties, palikt vai atgriezties. Tā kā Rīga atguva savu vēsturisko statusu kā viena no Eiropas galvaspilsētām, arvien vairāk eiropiešu un pilsoņu no citām pasaules daļām uzsūc savu iedvesmu.

RĪGA

KĀPĒC APMEKLĒT RĪGU?

AKTIVITĀTES RĪGĀ

Rīgas kanāla kuģītis:

Rīgas kanāla kuģītis ir populāra atrakcija Rīgas centrā, kur 1 stundas garumā izbaudīt „Rīgas panorāmas reisu” pa Daugavu. Brauciena laikā gar vecpilsētas centru, garantēts lielisks skats uz Vecrīgu ar tās torņiem, Prezidenta pili, Nacionālo bibliotēku, Rīgas pasažieru ostu un, protams, TV torni Zaķusalā, kā arī uz citiem ievērības cienīgiem apskates objektiem.

Rīgas motormuzejs:

Rīgas Motormuzejs ar savu ekspozīciju apmeklētāju acis priecē jau kopš 1989. gada. Gan toreiz, gan tagad tas ir vienīgais šāda profila muzejs Latvijā un lielākais Baltijā.

Rīgas centrāltirgus:

Laipni aicināti Rīgas Centrāltirgū – krāsainākajā un daudzveidīgajā Latvijas pārtikas tirdzniecības vietā! Te jūs gaida plašs veselīgu produktu klāsts, personiska attieksme un konkurētspējīgas cenas.

Vecrīga:

Vecrīga ir tūristu iecienīta atpūtas un izklaides vieta Rīgas vēsturiskajā un ģeogrāfiskajā centrā ar šaurām, bruģētām ieliņām un daudzveidīgu arhitektūru.

Panorāmas Rīgas skatu laukums:

Uzkāp "Panorama Riga" skatu laukumā un izbaudi mirkli, kad Tev acu priekšā ir Rīgas baznīcu torņi un Eiropā trešais augstākais televīzijas tornis, tas ir 368,5 metrus augsts. No šejienes redzēsi arī Latvijas 21. gadsimta modernāko ēku – Latvijas Nacionālo bibliotēku, kas ir veidota kā gaismas pils, simbolizējot latviešu tautai raksturīgo vēlmi tiekties pēc jaunām zinībām.